TRKE

SUN RUN POLUMARATON

Pokreni se, osjeti, upoznaj! Učestvuj u prvom trebinjskom polumaratonu! Čeka te fantastičan spoj sporta, rekreacije i uživanja. Pred tobom je 21 kilometar živopisne hercegovačke staze. Od najljepšeg vidikovca – Crkvine, put te vodi obalom Trebišnjice kroz najautentičnije dijelove starog grada, te preko Kamenog i Arslanagića mosta stižemo do Zasad polja. Stare kamene hercegovačke kuće, masline i vinove loze prate nas do manastira Tvrdoš i dalje do Grada sunca.
Udahni miris mediterana!

Napravi jedinstvenu trkačku razglednicu Dučićevog grada.
Pridruži se, pokreni se, možeš ti to! #možeš_ti_to
Na kraju ljeta Trebinje te čeka!

Vrijeme trke: 08:30h
Datum trke: 28.09.2024.godine (subota)
Start: Crkvina
Cilj: plato ispred hotela Leotar
Uzrast: 14+ godina
Maksimalno vrijeme: 3h
Dužina: 21km
Karakteristike staze: Relativno brza i ravna staza. Pogodna za profesionalce i rekreativce.

Kotizacija:
do 20.08. –  60KM (31€)
od 20.08. do 20.09. – 70KM (36€)

Kotizacija uključuje:

  • Prijavu za trku
  • Službena majicu polumaratona
  • Okrepu tokom trke i na cilju
  • Finišersku medalju
  • Prve nagrade u muškoj i ženskoj kategoriji
  • Poklone partnera

SPISAK PRIJAVLJENIH UČESNIKA


Ime
Prezime
Pol
Država
Startna Zona
Galina Bogićević
Bogićević
Ženski
RS
Zona B (Od 1h 45min do 2h)
Ана
Жикић
Ženski
RS
Zona B (Od 1h 45min do 2h)
Dragan
Jovanović
Muški
BA
Elitna (Ispod 1h 30min)
Milena
Balj
Ženski
ME
Zona C (Iznad 2h)
Ivan
Pavlović
Muški
RS
Zona B (Od 1h 45min do 2h)
Ivo
Soldo
Muški
BA
Zona A (Od 1h 30min do 1h 45min)
Nebojsa
Pesovic
Muški
RS
Zona B (Od 1h 45min do 2h)
Saša
Boroja
Muški
BA
Zona C (Iznad 2h)
Vesna
Šipka
Ženski
BA
Zona C (Iznad 2h)
Marko
Pejanovic
Muški
ME
Elitna (Ispod 1h 30min)
Nenad
Stanković
Muški
RS
Zona C (Iznad 2h)
Nemanja
Stojčić
Muški
BA
Zona B (Od 1h 45min do 2h)
Marica
Akšamović
Ženski
RS
Zona C (Iznad 2h)
Мирослав ТИГАР
Спасић
Muški
BA
Zona B (Od 1h 45min do 2h)
Stevan
Stejić
Muški
RS
Zona A (Od 1h 30min do 1h 45min)
Ernad
Korman
Muški
BA
Zona A (Od 1h 30min do 1h 45min)
Душан
Јевтић
Muški
RS
Elitna (Ispod 1h 30min)
Slobodan
Maksimovic
Muški
BA
Zona B (Od 1h 45min do 2h)
Ivana
Pandža Dodig
Ženski
BA
Zona C (Iznad 2h)
Milos
Vojvodic
Muški
ME
Elitna (Ispod 1h 30min)
Nermin
Grebović
Muški
BA
Zona B (Od 1h 45min do 2h)
Ana
Ćosić
Ženski
BA
Zona C (Iznad 2h)
Anđela
Isidorović
Ženski
RS
Zona A (Od 1h 30min do 1h 45min)
Anđela
Mihajlović
Ženski
HR
Zona B (Od 1h 45min do 2h)
Jovan
Pamučina
Muški
RS
Zona B (Od 1h 45min do 2h)
Ivana
Živković
Ženski
RS
Elitna (Ispod 1h 30min)
Srdjan
Kuvekalovic
Muški
RS
Zona C (Iznad 2h)
Nataša
Mićić
Ženski
RS
Zona A (Od 1h 30min do 1h 45min)
Stefan
Kandić
Muški
ME
Zona B (Od 1h 45min do 2h)
Sladjan
Blagojevic
Muški
RS
Elitna (Ispod 1h 30min)
Dusko
Ordagic
Muški
RS
Elitna (Ispod 1h 30min)
Zoran
Spirovski
Muški
RS
Elitna (Ispod 1h 30min)
Dejan
Žerajić
Muški
BA
Elitna (Ispod 1h 30min)
Ljubica
Dimitrov
Ženski
RS
Zona A (Od 1h 30min do 1h 45min)
Ognjen
Vučinić
Muški
BA
Elitna (Ispod 1h 30min)
Јелена
Поповић
Ženski
RS
Zona B (Od 1h 45min do 2h)
Maja
Mitrović
Ženski
RS
Zona B (Od 1h 45min do 2h)
Nikola
Sikirica
Muški
RS
Zona A (Od 1h 30min do 1h 45min)
Bojan
Piskulić
Muški
RS
Zona B (Od 1h 45min do 2h)
Danijela
Tešanović
Ženski
BA
Zona B (Od 1h 45min do 2h)
Dejan
Alargić
Muški
RS
Zona A (Od 1h 30min do 1h 45min)
Miroslav
Mičić
Muški
RS
Zona C (Iznad 2h)
Aleksandar
Ilić
Muški
RS
Zona B (Od 1h 45min do 2h)
Feđa
Špuren
Muški
BA
Zona A (Od 1h 30min do 1h 45min)
Срђан
Нинковић
Muški
RS
Elitna (Ispod 1h 30min)
Илија
Кустудић
Muški
ME
Zona B (Od 1h 45min do 2h)
Milan
Stevanović
Muški
RS
Zona B (Od 1h 45min do 2h)
Бранко
Поповић
Muški
RS
Zona C (Iznad 2h)
Jovan
Dabovic
Muški
ME
Zona A (Od 1h 30min do 1h 45min)
Alexander
Varentsov
Muški
ME
Zona B (Od 1h 45min do 2h)
Ана
Чаваркапа
Ženski
BA
Zona C (Iznad 2h)
Mira
Rajić
Ženski
RS
Zona C (Iznad 2h)
Milić
Milićević
Muški
BA
Zona A (Od 1h 30min do 1h 45min)
Bogdan
Koprivica
Muški
BA
Zona A (Od 1h 30min do 1h 45min)
Vesko
Anđelković
Muški
RS
Zona A (Od 1h 30min do 1h 45min)
Saša
Maksimović
Muški
RS
Zona A (Od 1h 30min do 1h 45min)
Nenad
Vujanović
Muški
RS
Zona A (Od 1h 30min do 1h 45min)
Novica
Žarić
Muški
BA
Zona B (Od 1h 45min do 2h)
Miloš
Brajović
Muški
ME
Zona A (Od 1h 30min do 1h 45min)
Goran
Korsić
Muški
ME
Zona C (Iznad 2h)
Natalija
Vujicic
Ženski
ME
Zona C (Iznad 2h)
Marko
Djordjevic
Muški
RS
Zona B (Od 1h 45min do 2h)
Saša
Vanovac
Muški
BA
Elitna (Ispod 1h 30min)
Mirko
Rudić
Muški
RS
Zona B (Od 1h 45min do 2h)
Hristina
Janjic Zirojevic
Ženski
BA
Zona C (Iznad 2h)
Radovan
Stevanović
Muški
RS
Zona A (Od 1h 30min do 1h 45min)
Branko
Krkalovic
Muški
ME
Elitna (Ispod 1h 30min)
Zoran
Mučalica
Muški
ME
Zona A (Od 1h 30min do 1h 45min)
Andrea
Herrera Curic
Ženski
RS
Zona B (Od 1h 45min do 2h)
Petrovic
Petrovic
Muški
RS
Zona C (Iznad 2h)
Sanja
Joksovic
Ženski
ME
Zona B (Od 1h 45min do 2h)
Luka
Rajčević
Muški
HR
Elitna (Ispod 1h 30min)
Tijana
Curic-Pesut
Ženski
RS
Zona B (Od 1h 45min do 2h)
Jelena
Jovović
Ženski
BA
Zona B (Od 1h 45min do 2h)
Marko
Živanović
Muški
RS
Zona C (Iznad 2h)
Sanja
Žarić
Ženski
BA
Zona C (Iznad 2h)
Miloš Mikić
Mikić
Muški
ME
Elitna (Ispod 1h 30min)
Edis
Kešetović
Muški
BA
Zona B (Od 1h 45min do 2h)
Jelena
Davidović
Ženski
RS
Zona B (Od 1h 45min do 2h)
Branko
Grčić
Muški
BA
Zona C (Iznad 2h)
Младен
Михајловић
Muški
BA
Zona A (Od 1h 30min do 1h 45min)
Marko
Kavaja
Muški
ME
Elitna (Ispod 1h 30min)
Vanja
Rečević
Muški
BA
Zona A (Od 1h 30min do 1h 45min)
Aleksandar
Givedarica
Muški
RS
Zona C (Iznad 2h)
Drazen
Bulatovic
Muški
ME
Zona A (Od 1h 30min do 1h 45min)
Olivera
Vidosavljević
Ženski
RS
Zona C (Iznad 2h)
Eldina
Fejzic
Ženski
DE
Zona C (Iznad 2h)
Milena
Ilic
Ženski
ME
Zona B (Od 1h 45min do 2h)
Sasa
Curic
Muški
DE
Zona C (Iznad 2h)
Ivan
Milosavljević
Muški
RS
Zona C (Iznad 2h)
Dragana
Rakicevic
Ženski
RS
Zona C (Iznad 2h)
Mirjana
Vranic
Ženski
RS
Zona C (Iznad 2h)
Dušanka
Marković
Ženski
RS
Zona C (Iznad 2h)
Dragana
Govedarica
Ženski
RS
Zona C (Iznad 2h)
ZELJKO
DABOVIC
Muški
ME
Elitna (Ispod 1h 30min)
Jelena
Tepavcevic
Ženski
BA
Zona C (Iznad 2h)
Slavoljub
Miladinovic
Muški
ME
Elitna (Ispod 1h 30min)
Rada
Miladinovic
Ženski
ME
Zona A (Od 1h 30min do 1h 45min)
Милутин
Марковић
Muški
RS
Zona A (Od 1h 30min do 1h 45min)
Miodrag Brajović
Brajović
Muški
ME
Zona C (Iznad 2h)
Vladana
Ivanovic
Ženski
ME
Zona C (Iznad 2h)
Vladinir
Popara
Muški
RS
Zona C (Iznad 2h)
Sonja
Popara
Ženski
RS
Zona C (Iznad 2h)
Mladen
Pesut
Muški
RS
Zona B (Od 1h 45min do 2h)
Goran
Podolski
Muški
RS
Zona A (Od 1h 30min do 1h 45min)
Vlahovic
Vlahovic
Ženski
BA
Elitna (Ispod 1h 30min)
Nikola
Duper
Muški
BA
Zona C (Iznad 2h)
Goran Ungurovic
Ungurovic
Muški
RS
Zona A (Od 1h 30min do 1h 45min)
Miljan
Kovačević
Muški
BA
Zona A (Od 1h 30min do 1h 45min)
David
Šaravanja
Muški
BA
Zona B (Od 1h 45min do 2h)
Ðorđe
Pantić
Muški
RS
Zona C (Iznad 2h)
Tomislav
Boro
Muški
BA
Zona A (Od 1h 30min do 1h 45min)
Dejan
Micevic
Muški
BA
Zona B (Od 1h 45min do 2h)
Dejan
Zurovac
Muški
RS
Zona C (Iznad 2h)
Branko
Hrnjaz
Muški
RS
Zona A (Od 1h 30min do 1h 45min)
Boško
Šćepanović
Muški
ME
Zona A (Od 1h 30min do 1h 45min)
Vasilj
Šćepanović
Muški
ME
Zona B (Od 1h 45min do 2h)
Andrej
Šćepanović
Muški
ME
Zona B (Od 1h 45min do 2h)
Radisav
Šćepanović
Muški
ME
Zona B (Od 1h 45min do 2h)
Игор
Петровић
Muški
RS
Zona A (Od 1h 30min do 1h 45min)
Sara
Milenković
Ženski
RS
Zona B (Od 1h 45min do 2h)
Jovana
Kožlović
Ženski
RS
Zona C (Iznad 2h)
Gordana
Diković-Jovanović
Ženski
RS
Zona C (Iznad 2h)
Nevena
Matković
Ženski
BA
Zona C (Iznad 2h)
Predrag
Pavić
Muški
RS
Elitna (Ispod 1h 30min)
Sladjana Pejovic
Pejovic
Ženski
ME
Elitna (Ispod 1h 30min)
Dragan
Porobic
Muški
BA
Zona B (Od 1h 45min do 2h)
Ана
Дабовић
Ženski
ME
Zona C (Iznad 2h)
Sergej Tamindžija
Tamindžija
Muški
RU
Zona A (Od 1h 30min do 1h 45min)
Radoš
Tabaković
Muški
BA
Zona A (Od 1h 30min do 1h 45min)
Tanja
Glogovac
Ženski
RS
Zona C (Iznad 2h)
Vuk
Kalajdžić
Muški
BA
Zona C (Iznad 2h)
Djordje
Gadza
Muški
BA
Zona A (Od 1h 30min do 1h 45min)
Aleksandar
Oskoruša
Muški
RS
Zona C (Iznad 2h)
Goran
Corovic
Muški
BA
Zona A (Od 1h 30min do 1h 45min)
Marko
Calija
Muški
RS
Elitna (Ispod 1h 30min)
Milica
Zarić
Ženski
RS
Zona C (Iznad 2h)
Ljiljana
Zelenović
Ženski
BA
Zona C (Iznad 2h)
Владимир
Ламбета
Muški
BA
Zona C (Iznad 2h)
Božidar Radanović
Radanović
Muški
BA
Zona B (Od 1h 45min do 2h)
Маринко
Катана
Muški
RS
Zona B (Od 1h 45min do 2h)
Немања
Цвијановић
Muški
BA
Zona C (Iznad 2h)
Богољуб
Ћевриз
Muški
RS
Zona B (Od 1h 45min do 2h)
Дражен
Обрадовић
Muški
RS
Zona B (Od 1h 45min do 2h)
Синиша
Танасковић
Muški
RS
Zona B (Od 1h 45min do 2h)
Bojan
Antelj
Muški
RS
Zona B (Od 1h 45min do 2h)
Tatjana
Tarana
Ženski
BA
Zona C (Iznad 2h)
Nataša
Mirković
Ženski
BA
Zona C (Iznad 2h)
Maja
Andrić
Ženski
BA
Zona B (Od 1h 45min do 2h)
Сања
Бјелановић
Ženski
BA
Zona B (Od 1h 45min do 2h)
Dobrila Popovic
Popovic
Ženski
BA
Zona C (Iznad 2h)
Tijana
Paovica
Ženski
BA
Zona B (Od 1h 45min do 2h)
Katarina
Jakšić
Ženski
RS
Zona B (Od 1h 45min do 2h)
Rajko
Bovan
Muški
BA
Zona A (Od 1h 30min do 1h 45min)
Milos
Aranitovic
Muški
BA
Elitna (Ispod 1h 30min)
Nada
Jovović
Ženski
BA
Zona B (Od 1h 45min do 2h)
Лана
Пејановић
Ženski
BA
Zona C (Iznad 2h)
Nina
Popović
Ženski
BA
Zona C (Iznad 2h)
Anastasija
Bakmaz
Ženski
IT
Zona C (Iznad 2h)
Maja
Skoko
Ženski
BA
Zona B (Od 1h 45min do 2h)
Милош
Бјелица
Muški
BA
Zona A (Od 1h 30min do 1h 45min)
Dajana
Milosevic
Ženski
US
Elitna (Ispod 1h 30min)
Branislav
Janković
Muški
BA
Zona A (Od 1h 30min do 1h 45min)
Marko
Simović
Muški
BA
Elitna (Ispod 1h 30min)
Helena
Janjic
Ženski
BA
Zona B (Od 1h 45min do 2h)